Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

Kızılcık Şerbeti Yeni Gelen ve Ayılan Oyuncular 2024 2025

1 hafta önce 126

28 Ekim 2022 de yayın hayatına başlayan Kızılcık Şerbeti dizisi 1. sezona 7 Haziran 2024 Cuma akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Kızılcık Şerbeti dizisinin ilk sezon çekimleri mayıs ayında tamamlanmış ve Kızılcık Şerbeti yapımcısı 2. sezon için hazırlıklara başladı. Kızılcık Şerbeti dizisinin 2. sezonunda diziye bir çok yeni oyuncu dahil olurken aynı zamanda dizinin 2. sezonunda Serkan Tınmaz ve Müjde Uzman dahil bir çok oyuncu diziden ayrılacak. İşte Kızılcık Şerbeti  dizisine yeni gelen ve Kızılcık Şerbeti  dizisinden ayrılan oyuncular

Kızılcık Şerbeti Ayılan Oyuncular

Serkan Tınmaz (Umut Kıraç)

Kızılcık Şerbeti dizisinde ilk iki sezon sonunda dizi de Umut Kıraç karakteri ile yer alan Serkan Tınmaz sezon finalinde diziden ayrılacak. Umut Kıraç karakterinin dizi de ki senaryosu bitti.

Müjde Uzman (Alev Arslan)

Kızılcık Şerbeti dizisinde hikayesi sezon finalinde bitirilen karakterlerden biri de Müjde Uzman’ın hayat verdiği Alev Arslan karakteri oldu. Alev Kızılcık Şerbeti dizisinin 3. sezonunda olmayacak.

Yiğit Kirazcı (Rüzgâr Yener)

Yiğit Kirazcı’nın hayat verdiği Rüzgar karakteri 2024 2025 Kızılcık Şerbeti dizisinde yer almayacak. Hatırlanacağı üzere Rüzgar Alev ve Helin’in eski sevgilisidir.

blank

Selin Türkmen (Çimen Korkmaz)

Kıvılcım ve Kayhan’ın kızı aynı zamanda da Doğa’nın kardeşi olan Çimen karakteri de Kızılcık Şerbeti dizisinin 3. sezonu itibari ile dizi de yer almayacak.

blank

Settar Tanrıöğen

blank

Kızılcık Şerbeti Yeni Gelen Oyuncular

Hatice Deniz (Begüm)

Hatice Deniz Kızılcık Şerbeti dizisine Begüm karakteri ile yeni gelen oyunculardan biri olacak. Dizi de Begüm Sevilay’ın kızı olarak yer alacak.

Ahmet Mümtaz Taylan (Yeni Abdullah)

blank

Kaynak Bağlantı