Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

Emekli ikramiyeleri gün gün yatırılıyor! İşte SSK, Bağ-Kur ve memur emeklisi bayram ikramiyesi ödeme tarihleri!

1 gün önce 23

Milyonlarca emeklinin dört gözle beklediği bayram ikramiyeleri 14 Haziran tarihine kadar hesaplara yatırılmış olacak. İşte SSK, Bağ-Kur ve memur emeklisi bayram ikramiyesi ödeme tarihleri...

Milyonlarca emekli tarafından adeta dört gözle beklenen Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ödemeleri 14 Haziran tarihine kadar kademe kademe hesaplara aktarılacak. 

Sabah'ta yer alan habere göre memur emeklisinin bayram ikramiyesi ödemeleri hesaplara yatırıldı. Bağ-Kur ve SSK'lıların emekli ikramiyesi ödemeleri de 4 gün boyunca devam edecek. Bununla birlikte ayrıca dul, yetim, yaşlı, şehit yakını ve gazilerin bayram ikramiyesi ödemeleri de hesaplara peş peşe aktarılacak. Peki 3 bin Türk Lirası tutarındaki emekli bayram ikramiyesi için ödeme takvimi nedir? Kimler ne zaman bayram ikramiyesi ödemesi alacak? İşte emekliler tarafından merak edilen soruların yanıtları...

Emekli ikramiyeleri gün gün yatırılıyor! İşte SSK, Bağ-Kur ve memur emeklisi bayram ikramiyesi ödeme tarihleri!

Kurban Bayramı arefesinden bir gün önce sonlanacak olan emekli ikramiyesi ödemeleri için takvim de netlik kazandı. Konu ile ilgili olarak verilen detaylara göre Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, toplamda 42 milyar liralık bayram ikramiyesi ödemesini 5 gün içinde hesaplara aktaracaklarını duyurmuştu.

EMEKLİ İKRAMİYESİ HESAPLARA YATIRILMAYA BAŞLANDI

Milyonlarca emekli tarafından merakla beklenen emekli ikramiyesi ödemeleri devam ediyor. Bakan Vedat Işıkhan, 3 gün boyunca devam edecek olan bayram ikramiyesi ödemelerinin detaylarını açıkladı. Buna göre emekli bayram ikramiyesi SSK, Bağ-Kur ve memur emeklisi için farklı günlerde hesaplara yatırılacak.


EMEKLİ BAYRAM İKRAMİYESİ ÖDEMELERİ 14 HAZİRAN'A KADAR DEVAM EDECEK

3 bin Türk Lirası tutarındaki bayram ikramiyesi ödemeleri hesaplara yatırılmaya devam ediyor. Memur emeklisinin bayram ikramiyesi dün hesaplara yatmıştı. Bugün de Bağ-Kur'luların emekli ikramiyesi ödemeleri yapılıyor. SSK'lıların bayram ikramiyesi ödemeleri ise yarın başlayacak olup 3 gün boyunca (14 Haziran Cuma'ya kadar) devam edecek. Böylelikle 42 milyar TL'lik emekli bayram ikramiyesi ödemeleri tamamlanmış olacak.

Emekli ikramiyeleri gün gün yatırılıyor! İşte SSK, Bağ-Kur ve memur emeklisi bayram ikramiyesi ödeme tarihleri!


MİLYONLARA BAYRAM İKRAMİYESİ ÖDEME TAKVİMİ

Memur emeklisi için bayram ikramiyesi ödeme tarihi: 10 Haziran tarihinde
Bağ-Kur'lular için emekli ikramiyesi ödeme tarihi: 12 Haziran tarihinde
SSK'lılar için emekli ikramiyesi ödeme tarihi: 12-13-14 Haziran tarihlerinde


KİMLER BAYRAM İKRAMİYESİ ALIYOR?

SSK, Bağ-Kur ve memur emeklisinin yanında ayrıca dul ve yetim maaşı, yaşlılık parası, şampiyon sporcular, şehit yakınları, gaziler, terörden zarar gören sivil vatandaşlar ve güvenlik koruyucuları da bayram ikramiyesi alma hakkına sahip.

Satılıkta talep yok ama kiralık piyasası hareketli: Temmuz'da kiralar fırlayabilir!  

Kredi kartında takibe düşen sayısı yüzde 90,8 arttı!

49 bin TL'den başlayan fiyatlarla arsa sahibi olabilirsiniz! Bitlis, Konya ve Van'da 23 adet arsa satılıyor!

Kaynak Bağlantı