Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

Diablo 4 March of the Goblins ve Mother's Blessing etkinlikleri hakkında bilmeniz gerekenler

1 gün önce 20

Diablo 4'ün March of the Goblins ve Mother's Blessing etkinlikleri, oyunun birinci yıl dönümü kutlamaları kapsamında gerçekleşiyor. Diablo 4'ün çıkışının üzerinden bir yıl geçti ve Blizzard bu dönümü iki hafta boyunca artırılmış ganimet ve deneyim puanı ile kutluyor. Ayrıca, çeşitli ücretsiz Yıl Dönümü Etkinlik Ödülleri de oyunculara sunuluyor. Etkinlikler 6 Haziran'da başladı ancak başlangıç pek sorunsuz olmadı, bu yüzden March of the Goblins ve Mother's Blessing etkinliklerine dair en son güncellemeleri öğrenmek için okumaya devam edin.

Diablo 4'te March of the Goblins etkinliği 6 Haziran'da başladı ve 13 Haziran'a kadar devam edecek. Bu etkinlikte oyuncular, altınlarını artırmanın birkaç farklı yolunu bulacaklar. Hazine Goblinleri daha sık görünmeye başlayacak ve her zamankinden daha değerli ganimetler düşürecek. Zindanlarda ise Hazine Goblinleri ikili veya daha büyük gruplar halinde karşınıza çıkabilir. Ayrıca, Hazine Mabetleri de daha sık ortaya çıkarak düşmanlardan düşen altın miktarını bir süreliğine artıracak. Ancak, oyunculardan gelen ilk geri bildirimlere göre Hazine Goblinleri beklenen sıklıkta görünmüyor ve ganimetleri yeterince değerli değil. Blizzard bu durumu araştırdı ve sorunu gidermek için kısa sürede bir düzeltme yayınlamayı planlıyor.

An update: Team did additional investigation on our stingy gobbos. We found some items we will be addressing and some more items to buff up. The team needs to put these through testing tonight but we will have a hotfix in the morning to roll this out with notes.

Damn gobbos. https://t.co/kDl4IGFtig

— Adam Fletcher (@PezRadar) June 7, 2024

Mother's Blessing etkinliği ise başlangıçta 10 Haziran civarında başlaması planlanmıştı ancak ilk duyurudaki karışıklık nedeniyle hemen devreye alındı. İlk olarak, Mother's Blessing durum etkisi tüm oyunculara %35 deneyim puanı ve %35 altın artışı sağlayacak. Ancak, 10 Haziran'da başlaması beklenen 1.4.2 güncelleme yamasıyla bu oranlar, planlandığı gibi %25 deneyim puanı ve %50 altın artışı olarak değişecek. Bu etkinlik 20 Haziran'a kadar devam edecek ve oyuncuların deneyim ve altın birikimlerini artırmaları için uzun bir süre sunacak.

Bu etkinlik süresince toplamda yedi farklı Yıl Dönümü Etkinlik Ödülü elde edebilirsiniz. Bu ödüller arasında binekler, silah kaplamaları ve daha fazlası bulunuyor. Ödüller, Mağaza ekranında Yıl Dönümü Hediyeleri başlığı altında yer alıyor ve her gün saat 12.00 PDT / 15.00 EDT / 20.00 BST'de yeni bir ödül ekleniyor. Sık sık giriş yapamıyorsanız endişelenmeyin, çünkü bu ödüller birikiyor ve 20 Haziran'a kadar talep edilebilir durumda kalıyor. Yani, tüm ödülleri toplamak için yeterli vaktiniz olacak.

Kaynak Bağlantı