Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

CMF Phone 1'in turuncu deri tasarımı dikkat çekiyor

1 gün önce 17

Nothing CEO’su Carl Pei, Phone (3) modelinin çıkışının 2025'e ertelenebileceğine dair bir ipucu verdi. Bu açıklamanın ardından, şirketin alt markası CMF, ilk akıllı telefonlarını tanıtacağını duyurdu. CMF Phone 1 adıyla çıkacak bu cihazın teaser görseli, hakkında bazı ipuçları veriyor. CMF by Nothing, uygun fiyat segmentine hitap eden bir marka olarak biliniyor ve bu alt markanın ilk akıllı telefonunun bazı özellikleri daha önce sızdırılmıştı.

 1

CMF, bir tweet ile ilk akıllı telefonlarının tasarım açısından etkileyici olduğunu belirtti. Nothing’in yenilikçi yaklaşımı ve tasarıma verdiği önem, bu cihazda da kendini gösterecek. CMF, diğer üreticilerin göz ardı ettiği bir segmentte faaliyet göstererek, CMF Phone 1 ile şirketin ürün ekosistemine uygun fiyatlı bir giriş noktası sunmayı amaçlıyor.

Ancak, CMF Phone 1’in Nothing’in diğer akıllı telefonlarına benzemesi beklenmemeli. Teaser görselinde, cihazın şeffaf arka panel ve Glyph arayüzüne sahip olmayacağı açıkça görülüyor. Bunun yerine, turuncu renkte deri dokulu bir arka panel ile geleceği belirtiliyor. Cihazın sağ alt köşesinde, Neckband Pro'da bulunan düğmeye benzeyen bir düğme yer alıyor. Bu düğmenin akıllı telefondaki işlevi henüz net değil.

Sızdırılan bilgilere göre, CMF Phone 1, 6.7 inç 120Hz OLED ekran, 50MP arka kamera ve 16MP selfie kamerası ile gelecek. Dimensity 7200 SoC işlemciye sahip olacak olan cihaz, 8GB RAM ve 256GB depolama kapasitesi sunacak. Fiyatının 249 ile 279 dolar arasında olması ve önümüzdeki ay piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Kaynak Bağlantı