Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

Büyükçekmece'nin en büyük kentsel dönüşüm projesi için start verildi! Ihlamur Konakları ön talep topluyor!

5 gün önce 122

Büyükçekmece’nin en büyük kentsel dönüşüm projelerinden biri olarak planlanan Ihlamur Konakları projesi hayata geçiyor.

İnşaat sektörünün güvenilir ve yenilikçi markası Beyaz Group İnşaat ve Cemrem İnşaat tarafından hayata geçirilecek olan ‘Ihlamur Konakları’ projesinde düğmeye basıldı. Ortaklığın birlikte hayata geçireceği bölgenin en kapsamlı kentsel dönüşüm projesi olma özelliği taşıyan ve ön talep toplama sürecinin başladığı ‘Ihlamur Konakları’nın hafriyat çalışmalarına da start verildi.

‘Ihlamur Konakları’ Büyükçekmece’nin önemli arterlerinden biri olan Cengiz Topel Caddesi üzerinde konumlanıyor. Toplam 8 bin 800 metrekare arsa ve 42 bin metrekare inşaat alanı üzerinde inşa edilecek olan proje, 12 blokta 161 daire ve 34 ticari alandan oluşuyor.

Büyükçekmece’nin örnek teşkil edecek özelliklere sahip projesi olarak hayata geçecek olan ‘Ihlamur Konakları’ pek çok ilki de bünyesinde barındırıyor. Yeşil alanların dikkat çektiği projede, balkon ve teraslar da ön plana çıkıyor. Geniş peyzaj ve yaşam alanlarının inşaat alanından fazla olduğu proje, 5 bin 500metrekarenin üzerindeki yeşil alanıyla bölgenin en yüksek sosyal donatıya sahip projesi olarak dikkat çekiyor.

IHLAMUR KONAKLARI SOSYAL ALANLARI!

‘Ihlamur Konakları’nda, açık olimpik yüzme havuzu, spor salonu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark alanları ve 7/24 güvenlik hizmetiyle her türlü konforu sağlıyor. Proje, sadece bir dakika yürüme mesafesinde olan sahil, sakinlerine dokuz km’lik bir kıyı şeridi boyunca yürüyüş ve spor imkanı sunuyor. Projede tüm blokların ve peyzaj alanının altı 195 araçlık kapasiteli kapalı otopark olarak tasarlandı.

Büyükçekmece nin en büyük kentsel dönüşüm projesi için start verildi! Ihlamur Konakları ön talep topluyor!

730 KONUT İNŞA EDİLDİ

Beyaz Group İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Beyaz, özellikle kentsel dönüşümü çok önemsediklerini ve bu alanda öncü olma kararı aldıklarını ifade etti.

Büyükçekmece’de en çok kentsel dönüşüm projesi yürüten şirketlerden biri olduklarını ifade eden Beyaz, şirketi ve çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. Emrah Beyaz “Bölgede 15 kentsel dönüşüm projesinde toplam 730 konut 56 ticari bölümü tamamlayarak teslim ettik. Bölgenin sosyal dokusunu ve çehresini şekillendiren, bulunduğu bölgeye değer katan imza işler yaptık” diye konuştu.

YÜZDE 8'LİK KISIM SATILDI

Projelerinde Ege ve Batı Akdeniz mimarisiyle beraber beyaz cephe ve tasarımlarıyla öne çıktıklarını hatırlatan Emrah Beyaz, yatay mimariyi, peyzaj alanlarını ve sosyal alanları önemsediklerini ifade etti.

Beyaz “Şimdi de ‘Ihlamur Konakları’ için kolları sıvadık. Pek çok özelliğe sahip olan projemizi ortağımız ile birlikte 630 milyon yatırımla hayata geçiriyoruz. Projemizde ön talep toplama ve hafriyat çalışmaları başladı. Projemizin bu aşamada yüzde 8’lik kısmının satışı gerçekleşti.

Yüksek kalitede ürünler kullandığımız projemizde güneş enerjisi sistemini kullanıyoruz. Kentsel dönüşüm projesinde Büyükçekmece’nin ilk güneş enerjisi sistemini kuran şirketiz diyebilirim” dedi.

Dairelerin 1+1’den 5+2 dubleks konut seçeneklerine kadar geniş bir yelpaze ile sunulduğunu belirten Alfa Beta Gayrimenkul Projeler Koordinatörü Esin Karadağ ise proje ve daire fiyatları ile ilgili bilgi verdi. Karadağ “Daireler minimum 117.14 m2’den başlayıp, maksimumda 272,11 m2’ye kadar seçenek sunuyor.

Projedeki ev tipleri yeni projeler arasında standartların üzerindeki net metrekarelere sahip olması ile de fark yaratıyor. Projede balkon ve teraslar da ön plana çıkıyor. Fiyatlar ve ödeme kolaylıkları konusunda da lansmana özel bir çalışma yaptık.

 Büyükçekmece nin en büyük kentsel dönüşüm projesi için start verildi! Ihlamur Konakları ön talep topluyor!

IHLAMUR KONAKLARI NE KADAR? 7 HAZİRAN 2024 IHLAMUR KONAKLARI FİYAT LİSTESİ

Ihlamur Konakları’nda daire fiyatları 4 milyon 958 bin TL’den başlıyor. Bu fiyat üzerinden lansmana özel yüzde 30 peşin 24 ay TL vadeli kampanya ile peşin alımlarda yüzde 10 indirim imkanını sunuyoruz. Ayrıca projemizde arsa takası da fırsat olarak değerlendirilebilir” dedi.


IHLAMUR KONAKLARI NEREDE? LOKASYON BİLGİSİ!

‘Ihlamur Konakları’, ulaşım kolaylığıyla da dikkat çekiyor. İstanbul Havalimanı’na 45 dk, Metrobüs’e 7 dk, TEM Hadımköy gişelerine 10 dk , E-5 karayoluna 2 dk mesafede konumlanan proje, Başakşehir Devlet Hastanesi, Mimarsinan Devlet Hastanesi ve özel hastanelere de kısa zamanda ulaşım imkanı sağlıyor. Proje, Aydın Üniversitesi’ne 4 dakika, Beykent Üniversitesi’ne 6 dakika, Arel Üniversitesi’ne ile İstanbul Üniversitesi’ne 20’şer dakikada ulaşım sağlıyor. Bilfen Koleji, Doğa Koleji, FMV Işık Okulları, Bahçesehir Koleji gibi eğitim kurumlarına da yakınlığıyla dikkat çeken proje, Atirus Avm’ye 3 dakika, Marmara Park Avm’ye 12 dakika ve Perlavista Avm’ye 6 dakika mesafede bulunuyor.

WEB:https://www.beyazgroup.net/

TEL:90 850 309 29 29

Kaynak Bağlantı