Obul.net ile gündeme dair son haber ve blogları bir arada bulabileceğiniz bir yer Siteyi ingilizce içerikler ile kullanabilirsiniz bunun için Buraya tıklayn ve başlayın !

Antalya Vita Perla'da teslimler 2 ay sonra!

1 gün önce 18

Antalya'da hayata geçirilen Vita Perla projesinde yer alan konutların teslimlerinin 2 ay sonra gerçekleştirilmesi planlanıyor. Vita Perla projesinde toplam 56 adet konut bulunuyor.

Vita Perla projesi Antalya'da hayata geçiriliyor. Seraş İnşaat imzası ile yükselen Vita Perla projesinde toplam 56 adet konut yer alıyor.

Satış sürecinin devam ettiği Vita Perla projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon 5 oda 1 salon ve dubleks konut tipleri bulunuyor.

Peki Antalya Vita Perla projesinde hangi sosyal alanlar bulunuyor? Vita Perla projesi nerede inşa ediliyor? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Antalya Vita Perla da teslimler 2 ay sonra!

Konut fiyatlarının satış ofisinden öğrenildiği Antalya Vita Perla projesinin teslimlerinin 2 ay sonra yapılması planlanıyor.

Vita Perla projesi Mall Of Antalya'ya 400 metre, Agora ve IKEA'a 2.5 kilometre, Havalimanı'na ise 3 kilometre mesafede yer alıyor. 

Antalya Vita Perla projesinin sosyal alanları arasında açık yüzme havuzu, otopark, kamelya ve fitness salonu bulunuyor. 

Telefon: 0242 323 44 33
Web: https://serasinsaat.com.tr/

Ankara Baytim Batı konutları yüzde 50 peşin 24 ay vade avantajıyla satışa çıktı! Yeni proje!

Çekmeköy Doğa Evleri 3, 12 taksit fırsatıyla satışta! Yeni proje!

Üsküdar Barbaros Konakları’nda teslimler Aralık 2024’te

Kaynak Bağlantı